EDSview

EDS Project Viewer

EDS Project Viewer je soubor aplikací pro zobrazení projektů řídícího systému Procontrol P14 firmy ABB. Jako zdroj dat používá exportní soubory databáze Oracle (nazývané ‘dump’), které jsou denně automaticky vytvářeny v EDS. Data jsou převedena do MySQL databáze. Hlavním účelem aplikace je usnadnění migrace na jiný řídící systém

Instalace

Pokud již máte nainstalovánu některou z předchozích verzí, odinstalujte ji prosím před zahájením instalace nové verze. Po instalaci musí být všechny projekty znovu naimportovány, protože dochází ke změnám tabulek v databázi.

Podporované OS: MS Windows XP – Windows 10 32/64 bit

Aktuální verze: 0.27.

Datum vydání: 24.02.2017.

Stáhněte si instalační soubor a spusťte ho. (Můžete si také stáhnout testovací projekt pro import do EDS vieweru. Rozbalte tento soubor do složky ‘Import’.)

Novinky: MySQL server updatován na verzi 5.1.72, Oracle dump utilita updatována na verzi 6.5, Přidána podpora pro nestandardní karty P14.

Licence

Aplikace je plně funkční s nainstalovanou licencí. Nelicencovaná verze zobrazuje vodoznak ve funkčních diagramech a export do Excelu je omezen na polovinu záznamů.

Osobní licence:
1 licence = 800 Eur
2 – 3 licence = 600 Eur za licenci
4 a více licencí = 500 Eur za licenci

Firemní licence:
Neomezený počet licencí pro jednu firmu = 2500 Eur

Pro získání licence můžete kontaktovat mě nebo firmu F&R s.r.o..

Vývoj aplikace je ukončen. Jsou vydávány jen opravy chyb a drobná vylepšení.